Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

City міст

Одним із проектів ЕКМ ЗЕОН є створення інформаційного містка комунікацій між малими громадами Західного регіону України, який може бути цікавйи взаємним збагаченням досвіду розвитку малих громад.

Концепція створення Міжрегіональної мережі малих громад

Мета створення ММГ: створення можливостей для жителів малих громад  мати доступ до інформації про суспільно важливі події які в них відбуваються. До сфери дії ММГ відносяться громади, що мають чисельність населення менше 50 тис.чоловік та більшість з них знаходиться в радіусі 100 км від м.Здолбунів Рівненської області. Джерелами новин є блогери, власники та дописувачі місцевих он-лайн ресурсів та ЗМІ, що подають інформацію за принципами суспільної журналістики, сайти та активісти громадських, благодійних організацій.

Завдання ММГ:

  1. Доносити до громади їми же продуковані новини та матеріали, які мають суспільне значення та не є заангажованими
  2. Ділитися кращим досвідом розвитку малих громад
  3. Проектувати та приймати спільну участь у міжрегіональних проектах, що сприятимуть покращенню життя в громадах
  4. Стимулювати до громадської активності і висловлення громадянської позиції  жителів громад
  5. Інформувати про події, що відбуваються у сусідніх громадах, збільшуючи кількість потенційних учасників таких заходів
  6. Об’єднати зусилля активістів НГО, ЗМІ, жителів у донесені різних точок зору на події, що відбуваються і тим самим показати владі силу громади, яка здатна і аналізувати і впливати на життя своїх громад (суспільна кооперація)
  7. Проводити адвокаті компанії спільно для громади яка потребує у тому допомоги
  8. Проводити спільні аналітичні дослідження та журналістські розслідування етичності влади, її анти корупційності.
  9. Виступати як реальний, зкооперований громадський медіа ресурс для популяризації  позитивної інформації, підвищення внутрішньої мотивації і віри у власні сили представників громад

Всі, хто бажає долучитись до взаємного обміну новинами, проектами, аналітикою, позитивним досвідом своїх громад-запрошуємо зголошуватись у довільній формі через контакти.