Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Бюджет для громадян – перші кроки Скалату

зустріч у Скалаті (14)Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках програми USAID DOBRE розпочало реалізацію проекту «Доброчесні громади». В рамках цього проекту для активних жителів громади Скалата вже було проведено тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ».

Саме на ньому було розглянуто основи розробки бюджету для громадян – простого, зрозумілого, унаочненого відображення фінансового плану громади на рік. Детальніше тут:http://kerivnyk.org.ua/skalatska-miska-hromada-poznajomylasya-iz-novym-komponentom-prohramy-dobre.html 

Відтепер настав час детальніше ознайомитися із саме цим компонентом наближення фінансових планів влади до громади.

Експерт ЗЕОНу та Партнерства Микола Орлов провів презентацію «Як розробити бюджет для громадян» та спільно із фахівцями Скалатської міськради працювали над розробкою Концепції цього самого документу. Працювалося легко, оскільки, економісти ради дуже добре підготувалися і мали своє бачення цієї роботи і бюджету.зустріч у Скалаті (2)зустріч у Скалаті (6)

Як результат було напрацьовано основні блоки 8 сторінкового Буклету, який після консультації, будуть заповнювати тезами тексту та цифрами фахівці ради.

Приємно, що через повне порозуміння і гарну організацію зустрічі робота робилася швидко та ефективно, в чому є заслуга першого заступника міського голови п.Уляни Хлистун.бюджет скалат

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...