Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Скалатська міська громада познайомилася із новим компонентом програми DOBRE

зустріч Скалат 250418_12Продовжилися стартові  зустрічі – презентації проектів “Фінансова доброчесність у громадах” та “Антикорупційні механізми” в громадах Тернопільщини. 25 квітня до Скалатської  міської об’єднаної громади завітали експерти Аналітичного центру ЗЕОН та Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» і презентували програму та поділилися планами на 2018 рік.

Закріплений за громадою наставник Микола Орлов зупинився на кроках, які заплановані в проекті, що сприятимуть громаді у збільшенні прозорості місцевого бюджету, впровадженні ефективних практик фінансового менеджменту та посилення доброчесності в ОТГ. Слід відзначити, що сама презентація викликала зацікавленість у заступника міського голови п.Уляни та керівника комунального підприємства тому розмова продовжилася із ними і після презентації.

Тренер проекту Ольга Ферар розповіла про особливості тренінгу з Антикорупційних механізмів та наголосила, що майбутній тренінг буде мати більшу користь, якщо громада надасть своє бачення потреб у тих чи інших проектах рішень, а також поділиться інформацією про ті, які вже діють у громаді.

Тренер проекту Марія Орлова познайомила присутніх із тим, що чекає на тренінгу із фінансової доброчесності та наголосила, що метою його є не технічна сторона заповнення фінансової звітності, а пошук зрозумілих форм, які надходять від фінансистів через інформаційних компонент пересічним мешканцям..

На завершення відбулася сесія питань-відповідей.

Проект реалізовує Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети” в рамках Програма DOBRE за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна

Global Communities

#Доброчесні громади #DOBRE #антикорупція_це_DOBRE  #ЗЕОН  #Децентралізація #DOBRE

Анонсуємо тренінг, та чекаємо на заявки від вказаних в анонсі громад!

Запрошуємо на тренінг

Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках програми USAID DOBRE розпочинає реалізацію проекту «Доброчесні громади».

В рамках цього проекту для активних жителів Вашої громади буде проведено тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ»:

15-16 травня 2018 року для:  Микулинецька, Байковецька, Вишнівецька, Шумська ОТГ

Місце проведення: м.Кременець, Тернопільська область

 17-18 травня 2018 для:

Іванівська, Скалатська, Теребовлянська, В.Гаї ОТГ

Місце проведення: м.Тернопіль, Тернопільська область

Орієнтовна тематика тренінгу:

  1. Бюджетний цикл
  2. Бюджетні документи
  3. Збір пропозицій від громадян до бюджету
  4. Бюджет для громадян (візуалізація складних речей простими засобами)
  5. Відкриті бюджетні дані
  6. Бюджет участі
  7. Де і як контролювати витрати з місцевого бюджету
  8. Методологія оцінки прозорості бюджету
  9. Як звітувати про виконання бюджету

Контакти для зголошення: Микола Орлов,

 З кожної громади буде запрошено 5 осіб, очікується, що вони складуть основу майбутньої робочої групи, яка просуватиме ідеї відкритого, прозорого бюджету в громаді

Проживання, харчування, роздаткові матеріали, відшкодування проїзду громадським транспортом – відшкодовуються і забезпечуються

Проект “Доброчесні громади” реалізується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...