Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Одесити по іншому поглянули на бюджет

тренінг в Одесі (1)А саме зі сторони пересічного мешканця. І спочатку здавалося, що зробити це буде непросто, адже слухачами виступали керівники та спеціалісти фінансових управлінь, держаудитслужби, фіскальних органів та інших державних установ, а також фінансові аналітики, депутати місцевих рад, журналісти.Це був дуже якісний склад учасників!

З таким складом і кількістю легко вдалося зреалізувати практичні вправи і щодо складання “Бюджету для громадян”, т.то спрощеної, візуалізованої презентаційної версії бюджету. Ця часина тренінгу пройшла під модеруванням тренера Партнерства Анастасії Матвієнко.тренінг в Одесі (8)

В другій частині заходу учасники мали змогу самостійно розробити свої алгоритми реалізації ідеї у форматі “Від ідеї до втілення” за кошти місцевого бюджету та при залученні співфінансування. Цікаве бачення представили всі три групи, які умовно були поділені модератором і спікером Миколою Орловим, на “фіноргани та контролери”, “громадські активісти та депутати”, “держустанови не фінансового спрямування”.тренінг в Одесі (3)

Багато хто із учасників по завершенні відмітив практичну сторону цього тренінгу та висловив побажання на продовження серії таких заходів у більшій кількості міст та довшої тривалості.

Тренінг відбувся 28 листопада в Одеському регіональному інституті дуржавного управлінні НАДУ при Президенті України в рамках Проекту “Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства” реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тренінг розроблений та проводиться експертами Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...