Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Активісти ГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» провели попередній аудит систем освітлення м.Здолбунова

Днями на вулицях м. Здолбунова можна було спостерігати дещо дивну та незвичну картину – кілька людей з фотоапаратами робили знімки… стовпів :)

Насправді ж це активісти ГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» проводили попередній моніторинг стану систем освітлення по вулиці Шкільній та Незалежності в рамках проекту «Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова». В результаті кількагодинної роботи було отримано розгорнуту картину стану ламп та світильників, а також естетичний вигляд самих електроопор.

Участь у візуальній діагностиці приймали: керівник АЦРМ «ЗЕОН» Микола Орлов та менеджери проекту «Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова»: Анатолій Бойко та Анна Поліщук, які поділились своїми враженнями.

Анатолій Бойко: «Попередній аудит вуличного освітлення дозволить нам співставити енергоспоживання по даних вулицях до та після встановлення енергоощадливих натрієвих лапм, а також виявити інші недоліки систем освітлення: «скрутки», зіпсовану чи частково демонтовану святкову ілюмінацію, сторонні елементи на стовпах тощо»

Микола Орлов: «В результаті дослідження ми отримали візуальну оцінку стану систем освітлення, як в денний так і в нічний час, що дасть змогу якнайкраще підготуватись до наступного етапу впровадження проекту»

Анна Поліщук: «Фотографування дозволило не лише зафіксувати недоліки системи вуличного освітлення, але й поспілкуватись із здолбунівчанами та донести до них інформацію про проект «Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова».

Анатолій Бойко,

менеджер проектів ГО “ЗЕОН”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...