Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Візит представників програми розвитку ООН до нашого міста.

Офіційний старт проекту «Енергоощадливе вуличне освітлення у м.Здолбунові» поклав візит трьох представників програми розвитку ООН, на чолі із національним координатором, пані Світланою Нігородовою, до нашого міста.

В ході робочої поїздки відбулись зустрічі із активом проекту, огляд офісу і підготовленої поліграфічної продукції, фотографування вулиць де потенційно відбуватиметься реконструкція вуличного освітлення, зустріч з міським головою ну і власне презентація самого проекту в залі засідань міської ради.

Зі сторони громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» в зустрічі приймали участь:

Микола Орлов – голова Ради ГО, керівник проекту

Анатолій Бойко – менеджер проекту

Анна Поліщук – менеджер проекту

Марія Орлова – фінансовий консультант

Також були присутніми заступник голови Громадської ради при Здолбунівський РДА Анатолій Бондарчук, інші члени та волонтери ЗЕОНу, партнери з ФОРЦ Тонус.

Нагадаємо що з січня цього року, завдяки отриманому гранту від програми ГЕФ ПМГ ПРООН у місті Здолбунові ведеться робота за проектом, що покликаний популяризувати і заохотити населення до збереження енергії, а також буде замінена частина вуличного освітлення міста на енергоощадливе, естетично привабливе сучасне обладнання.

Представники ПРООН з цікавістю дізнались про хід реалізації проекту, а також в гарну зимову погоду оглянули частину нашого міста. Під час пішохідної прогулянки активісти ЗЕОНу інформували  про стан системи освітлення у нашому місті.

Презентація проекту відбулась у затишному залі міської ради, де були оголошені мета і етапи робіт, а також календарний план їх виконання. Доповідь робив керівник проекту Микола Орлов. У відповідь Світлана Нігородова зауважила, що дуже задоволена побаченим і почутим і висловила впевненість що поставлені перед учасниками і виконавцями проекту завдання будуть успішно виконані.  Ще більше ця думка утвердилась після розмови із міським головою Ігором Ольшевським. Мер за короткі двадцять хвилин охарактеризував стан справ у місті, а також своє бачення співпраці міста і громадських організацій. На підтверження своїх намірів про співпрацю керівник ЗЕОНу та керівник міста підписали меморандум про співпрацю. Як зізнались представники ПРООН такого порозуміння яке побачили у нашому місті – рідко де зустрінеш. Задоволені зустрічу обидві чи навіть три сторони, обмінялись на завершення враженнями, сфотографувались на пам’ять та рушили далі вирішувати свої щоденні справи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...