Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

В Іванівській ОТГ працювали над Концепцією бюджету для громадян

Іванівська ОТГ (4)Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках програми USAID DOBRE розпочало реалізацію проекту «Доброчесні громади». В рамках цього проекту для активних жителів Іванівської ОТГ (Тернопільська область) вже було проведено тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ».

На ньому було розглянуто основи розробки бюджету для громадян – простого, зрозумілого, унаочненого відображення фінансового плану громади на рік. Детальніше тут http://kerivnyk.org.ua/ternopilski-byudzhetni-batly.html Відтепер настав час детальніше ознайомитися із саме цим компонентом наближення фінансових планів влади до громади.

Експерт ЗЕОНу та Партнерства Микола Орлов провів презентацію «Як розробити бюджет для громадян» та спільно із фахівцями Іванівської громади працювали над розробкою Концепції цього самого документу. Робота викликала жвавий інтерес, приємно, що у громади вже виникли свої ідеї, які були представлені у формі презентації. Частина із них увійшла до Концепції, а форма друкованого варіанту знайшлася несподівано просто на столі голови громади Руслана Шафрановича, який всю сесію активно обговорював напрацьований варіант.Іванівська ОТГ (19)

Як результат було напрацьовано основні блоки Буклету, який після консультації, будуть заповнювати тезами тексту та цифрами фахівці ради.

Вся зустріч пройшла у робочій але дуже доброзичливій атмосфері!Іванівська ОТГ (6)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...