Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Комерційна нерухомість в Чернівцях

нерухомість чернівцівКожен охочий відкрити власну справу, крім продуманої бізнес-ідеї, повинен подбати і про приміщення. Звісно, що для таких цілей найкраще його орендувати. Але варто розрізняти типи комерційної нерухомості. Адже до неї відносяться будівельні майданчики, майнові комплекси, виробничі приміщення, заводи, склади, торгові центри, кафе, ресторани, магазини, офіси.

Під час пошуку вдалих варіантів слід враховувати та аналізувати чимало факторів. Дуже часто, на противагу думку більшості, оренда комерційної нерухомості в центрі Чернівців абсолютно невиправдана. Адже є такі послуги та товари, за якими споживач без проблем поїде й на околицю (металопрокат). Крім того, врахуйте те, що в центрі дуже часто важко припаркуватися. І є ризик потрапити у затор. Тому якщо ваша аудиторія в своїй більшості власники автомобілів, то кращим буде те місце, де вони зможуть легко знайти місце для машини. А для складу слід врахувати ще й можливість вільного під’їзду для розвантаження/завантаження.

Врахуйте, що комерційна нерухомість на околиці коштує набагато дешевше. А в центрі ціни дуже часто невиправдано завищені. І добре проаналізуйте, яка оптимальна площа орендованого приміщення влаштує вас, щоб не витрачати гроші на порожнечу.
Якщо ж ви підшуковуєте офіс, то тут зовсім інші критерії відбору. Краще знайти людне місце, до якого нескладно дістатися громадським чи власним транспортом. Бажано, щоб до нього не довелося ще з півгодини йти пішки з картою в руках і великими шансами заблукати. Площу приміщення обирайте залежно від кількості персоналу своєї фірми. І думаючи про квадратні метри, не забудьте про інтер’єр. Адже від нього залежить престиж і успіх вашої компанії.

Найпростіше знайти приміщення для власної справи в Інтернеті. Для цього є спеціальні ресурси. Багато пропозицій по комерційній нерухомості в Чернівцях містить агрегатор Lun.ua. Тут ви, визначившись з критеріями пошуку, зможете підібрати оптимальні варіанти і знайти найкраще місце для ведення бізнесу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...