Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Зборів – політ нормальний

у Зборові (9)Візит до Зборівської ОТГ був присвячений моніторингу впровадження антикорупційних інструментів  та питанням розробки бюджету для громадян і проведенню  оцінки бюджетної прозорості. Громада вперше цьогоріч приймає участь  у проекті «Доброчесні громади», що реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Експерт Аналітичного центру ЗЕОН та Партнерства «ЗПМБ» Микола Орлов ознайомився із ходом виконання добровільно взятих на себе обов’язків ОМС. Пройшлися із колегами по кожному пункту плану підготовки та прийняття антикорупційних інструментів, з’ясували причини такого стану заповнення опитувальника бюджетної прозорості та спробували додати креативу у базовий варіант розробленої Концепції бюджету для громадян.у Зборові (11)

Голова та заступник голови ради, керівники відділів активно взяли участь у робочій зустрічі. Завдяки заступнику голови п.Ярославу експерт ще зміг на власні очі оцінити деякі новації запроваджені в місті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...