Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Іванівська ОТГ вчиться на власних прикладах

зустріч в Іванівській ОТГ (5)Як вдалих так і не дуже :). Візит до Іванівської ОТГ був присвячений моніторингу використання антикорупційних інструментів прийнятих в громаді та питанням розробки бюджету для громадян і проведенню повторної оцінки бюджетної прозорості. Громада приймає участь  у проекті «Доброчесні громади», що реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Експерт Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» та Партнерства Микола Орлов переконався, що в цій сільській раді усі прагнуть кращого, щиро вболівають за справу, чують і враховують рекомендації та нажаль все ще допускають огріхи. Як у підготовці документів так і прагненні впорядкувати і зробити зручним користувачу і наповненим необхідною інформацією сайті.

зустріч в Іванівській ОТГ (7)Традиційно обговорення питань порядку денного в проекті  було велелюдним. І голова, заступник, секретарі ради і виконкому, лідерка молодіжного напрямку були присутні при конструктивній розмові. Були проаналізовані досягнення і прогрес застосування інструментів доброчесності в громаді, стан підготовки бюджету для громадян, а потім експерт разом із керівниками громади прийняв участь у зустрічі із моніторинговою місією з США.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...