Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Переосмислення Байківців

у Байківцях (2)Візит до Байковецької ОТГ був присвячений моніторингу використання антикорупційних інструментів прийнятих в громаді та питанням розробки бюджету для громадян і проведенню повторної оцінки бюджетної прозорості. Громада приймає участь  у проекті «Доброчесні громади», що реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Експерт Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» та Партнерства Микола Орлов переконався, що в ОМС змінюється саме ставлення до проекту, збільшилась кількість залучених до спільного обговорення бюджету для громадян, активно в роботу включилася юриста ради. Проте досі не полишає відчуття ізольованості цих людей від інших, навіть перебуваючи в межах одного великого кабінету. Досі не відчувається що це справа всієї громади чи хоча би сільської ради.

Але ті фахівці, які повною мірою перейнялися важливістю справи цього року демонструють величезний прогрес. Як в частині активності, дотримання дедлайнів, повноти виконання. Тому і Концепція бюджету для громадян розроблена, базовий аналіз одного із анктикорінструментів зроблено, проведено самоаналіз бюджетної прозорості. До рекомендацій можна віднести не зупинятися на досягнутому і шукати, прагнути і впроваджувати нові інструменти доброчесного врядування. Це стосується і антикорупційних механізмів і комунікацій та консультацій із громадськістю, електронних сервісів, що роблять врядування більш відкритим і прозорим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...