Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Аншлаг уваги у столиці до місцевих бюджетів

Тренінг ТІ Київ (3)Відбувся третій із серії заходів Контролюй бюджети, монітор закупівлі. Майстер-клас в Києві від TIU.
Було багатолюдно, дискусії були гарячими та жвавими🔥🔥, а тренери ледь не спізнилися на потяг через велику кількість питань 😁
Так описали самі організатори подію, яка відбулася у столиці. І це саме так і було – коментує експерт з питань місцевих бюджетів, Микола Орлов, який був спікером на цьому майстер-класі.Тренінг ТІ Київ (11)

Неймовірна атмосфера, динаміка, допитливість, попри те, що базовий рівень підготовки був різним. Але інтерес до майстер-класу проявили і фахівці ГУПП при Мінрегіоні, Національної академії наук, редактори та журналісти ЗМІ в т.ч «Держзакупівлі», та програми «Гроші» на відомому нацканалі, депутати місцевих рад, помічники нардепів, інтерни комітету ВРУ з питань бюджету.

Хороша активність, участь у групових вправах породжувало дискусії і незвичайні рішення. Зокрема вправа про алгоритм розробки рішення, яке має стати успішним, призвело до появи дуже несподіваних варіантів. Від «зробимо все власними руками» і до універсальної збірки усіх можливих варіантів.

Користь від таких зустрічей є безумовно, під час них деякі міфи чи стереотипи розвінчуються просто у залі. Наприклад, що 56 тисяч гривень на одного школяра, це не кошти для цієї дитини безпосередньо, а кошти на освітянський заклад де вчиться ця дитина: зарплати, енергоносії, матеріально-технічне забезпечення, харчування.Тренінг ТІ Київ (7) Тренінг ТІ Київ (9) Тренінг ТІ Київ (10)

До зустрічі у Івано-Франківську.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...