Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Електронний маркетинг для малого бізнесу

E – mail маркетинг  є одним з кращих способів для малого бізнесу, щоб спілкуватися з клієнтами, нагадувати про себе і свої послуги, цікавитись відгуками.

І ось мінімум 7 причин, чому ваш бізнес повинен бути з використанням електронного маркетингу.

1 – Почати дуже просто

Електронний маркетинг вимагає мінімальних ресурсів. Все, що вам потрібно, це ноутбук / ПК / мобільний пристрій, підключення до інтернету і рахунок  в мережі провайдера маркетингу по електронній пошті. Створення облікового запису на постачальника маркетингу електронної пошти, таких як, наприклад міжнародний провайдер  або український сервіс email розсилок ePochta  

2 – Email маркетинг – це дешево

Різні провайдери пропонують безкоштовні пробні версії або безкоштовні акаунти. За цей час можна зрозуміти який акаунт за яку абонентську плату потрібен саме вам.

 3 -Споживачі полюбляють персональні Листи більше наж месиджі через  соціальні медіа

Нещодавнє дослідження показало, коли справа доходить до спілкування компаній із споживачами, то останні віддають перевагу взаємодіяти з ними через електронний маркетинг, листування ніж через соціальні медіа. Також Дослідження показало, що все більше споживачів роблять покупку, як прямий результат отримання електронної пошти.

4 – Електронні листи можуть бути Персоналізовані

Споживачі сприйнятливі до персонального зв’язку. Інформація, яку ви зібрали на ваших абонентів, які добровільно надали вам свою ел.пошту, дозволить вам персоналізувати вашу електронну пошту. Ви можете створити варіанти електронного листа для конкретних груп (на основі віку, статі і т.д. ) шляхом зміни змісту і дизайну, щоб задовольнити абонентів кожного сегмента.

5 – Ваші листи можуть містити Мультимедіа

Ви можете привнести у ваші листи пожвавлення шляхом додавання відео, фотографій, музики та інших елементів.

6 – Безпека & Відгуки Клієнтів

Ще одна причина, чому споживачам ближче спілкування через ел.пошту – цє конфіденційність середовища. Є покоління людей, які не виросли з соціальними медіа і не відчувають себе комфортно, задаючи питання на форумах соціальних медіа, які доступні для перегляду будь-кому.

7 – Ви можете виміряти продуктивність ел.маркетингу

Постачальники Email маркетингу пропонують широкий спектр аналітики від продуктивності кампанії по електронній пошті, так що ви можете виміряти успіх своїх кампаній.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...