Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Звіт ЗЕОНу за 2017 рік

Традиційно звітуємо про рік, що минув, і яким він був у житті громадської організації Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”.

Змістовний звіт

Зміст діяльності Період Результат
Підтримка Ініціативи “Flying bag” в Україні, через поширення інфо, проведений квест в бібліотеці, спортивну розминку з волейболу у гуманітарній гімназії м.Здолбунів Лютий Підтримка пропаганди здорового способу життя та винахідництва  школярів
Написано та реалізовано проект «Зелений газОН» спільно із Здолбунівської районною бібліотекою для дітей та юнацтва Травень-Грудень Створено відкритий простір в місті на базі бібліотеки для дітей та юнацтва. В саду приведено в порядок територію для літніх заходів та в приміщенні зроблено ремонт та оснащено новими меблями та сучасними засобами мультимедіа завдяки перемозі в конкурсі. ЗЕОН долучався як партнер проекту на всіх його стадіях від написання проекту до реалізації.
Участь у діяльності Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” Протягом року Пропозиції від громадян вкотре зібрані, опрацьовані і направлені до міської ради, де частково враховані у бюджетних планах на 2018 рік. Експерти ЗЕОНу були задіяні у тренерській та консалтинговій роботі в ОТГ Тернопільської області, розробки Методичних матеріалів на теми доброчесного врядування та місцевих бюджетів.
Відкритий міський конкурс краси та грації «Міс Здолбунів» 2017 Серпень-вересень Проведено яскраве свято, що зібрало пів тисячі людей у одному приміщенні.

Проведено ряд акцій, в тому числі благодійних, та тренінгів для учасниць конкурсу.

Громадсько-бібліотечне партнерство в інтересах громад серпень Участь в 4-ох денному тренінгу в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування»

Реалізація спільного проекту ГО з бібліотеками.

Проведено інформаційні компанії для роз’яснення населенню про реформу децентралізації.

Відзначення 15 років  ЗЕОНу Випуск спеціального номеру газети Здолбунів сіті із досягненнями організації
Придбано та зіграно у гру «Світ громад» у Здолбунові та Здовбиці Грудень Поінформованість жителів, залучення до процесу децентралізації
Випущено спецвипуск газети Здолбунів сіті “Бюджет міста 2017” Просвітницька діяльність на користь мешканців Здолбунова
Зібрані від здолбунівчан, опрацьовані та надіслані Здолбунівській міській раді пропозиції до місцевих програм, що фінансуються бюджетним коштом міста. Пропозиції вивчені в комісіях міської ради та включені до місцевих програм.
Проведено молодіжні загальноміські конкурси, забави, квести: битва водою та фарбами, квест до дня міста, квест до дня Незалежності, Квест на фестивалі «Буща фест», зимовий кубок зі спортивного брейн рингу, Липень-листопад Масові, резонансні заходи, які забезпечили відпочинок молоді, підвищили позитивний імідж міста, району

Фінансовий звітфінансовий звіт 2017 ЗЕОН (2)

фінансовий звіт 2017 ЗЕОН (1)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...