Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Скалатська ОТГ: кількість пора переводити у якість

зустріч в Скалатській ОТГ (1)18 квітня 2019 року  відбувся візит до Скалатськкої ОТГ експертів Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» в рамках програми «Доброчесні громади» Миколи та Марії Орлової. Марія Орлова поінформувала присутніх фахівців економічного та фінансового відділів про старт оцінки прозорості місцевих бюджетів. Цьогоріч були створені для кожної ОТГ опитувальники на гуугл диск, доступ до них роздані відповідальним особам рад і відтепер у інтерактивному режимі працівники і експерти можуть спільно здійснити оцінку (самооцінку) стану справ у бюджетній політиці громади. І так, так, в громаді з’явився фінансовий підрозділ. Тепер бухгалтерія, економіка і фінанси у різних кабінетах. Чи перейде це у якість при формуванні бюджету, аналізі доходів та витрат і їх обліку? Побачимо вже скоро!

Микола Орлов оглянув ряд НОВИХ розроблених документів в ОТГ. Зокрема положення про консультативно-дорадчий орган, який має сприяти економічному зростанню Скалатщини. Щоправда сам порядок його формування потребує більш чіткого формулювання. Бюджетний регламент заслуговує на увагу, він незвичайний, передбачає участь громадськості, проте є заскладним до застосування у тому вигляді в якому є нині. Фахівцям надані відповідні рекомендації.зустріч в Скалатській ОТГ (5)зустріч в Скалатській ОТГ (6)

Детальний аналіз порядку створення наглядових рад показав необхідність доопрацювання набору критеріїв при яких створюються наглядові ради в Скалаті. Інші пропозиції стосувалися виконання антикорупційних заходів в ОМС.документи Скалат (6) документи Скалат (5) документи Скалат (4) документи Скалат (3) документи Скалат (2) документи Скалат (1)

Слід відзначити повну готовність фахівців ради до врахування рекомендацій та конструктивний характер зустрічі.зустріч в Скалатській ОТГ (2)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...