Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Дистанційні курси для лідерів своїх громад ч.2

Продовження. Початок за посиланням: http://kerivnyk.org.ua/dystantsijni-kursy-dlya-lideriv-svojih-hromad.html

 Із розглянутих минулого разу курсів, сам почав проходити курс в школі децентралізації  ULEARN про комунікації в громаді: https://u-learn.org.ua/courses/digital-communications/lectures/12038311

Висновки перших частин курсу наступні: Для ефективної комунікації варто створити сайт, публічну сторінку у Фейсбуці та організувати спільний чат для мешканців. Ці рішення допоможуть розповісти про громаду та залучити якомога більше громадян до розвитку територій.

Відео частина зручна, зрозуміла, є не лише «говоряща голова», а й графіка, документи про які йде мова у відео. Інтерактивна вправа видалася мені двоякою. То звертав увагу на написане, а треба було на форму, то звертав на шрифт, а треба було на зміст. Ну але то може я такий прискіпливий)

Ну а тепер розглянемо ще декілька курсів:

  1. Ефективні комунікації для освітніх управлінців: https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA-SMARTOSVITA+EC101+EC101/about Цей курс для вас, якщо ви бажаєте навчитися швидко і доступно доносити інформацію про ваші успіхи. Опанувати техніки, як обертати собі на користь кризові ситуації. Дізнатися, як планувати комунікацію та окремі заходи, а також підготуватися до ефективного спілкування з журналістами.

Я не розбирався поки ще чи пускає система для вивчення матеріалів, якщо нині немає активного із супроводом тьютора курсу. Хто спробує раніше ніж я відпишіться в коментарях а)чи можна пройти навчання в будь-який час б)чи видається сертифікат по завершенню. Розробники в анонсі стверджують, що це можливо у будь-який час.

  1. Онлайн-курс присвячений питанням локального аналізу. Курс буде корисним для всіх, хто працює на користь розвитку своєї місцевої громади та хоче дізнатися потреби, проблеми та думку мешканців, щоб краще планувати свою діяльність, нові проекти та ініціативи. https://www.prostir.ua/?grants=onlajn-kurs-yak-diznatys-potreby-hromady-cherez-lokalnyj-analiz  Участь безкоштовна. Щоб взяти участь у курсі потрібно зареєструватися заповнюючи анкету доступну за адресою: https://forms.gle/1eWRPVyNpfPB84vr8. Термін реєстрації на курс – до 29-го березня 2020 року
  2. Навички діалогу та медіації в публічній службі. Цей курс ознайомить вас з інструментами діалогу та медіації для налагодження ефективної командної взаємодії у межах органів державної влади та місцевого самоврядування і для взаємодії цих органів із громадськістю. https://usg.org.ua/novijonlajnkurs-navichki-dialogu-ta-mediaczi-dlya-potreb-publichno-sluzhbi/ Чи він одноразовий чи для постійного користування не з’ясовував.
  3. Цей курс і не лише цей, впроваджують БІЛОРУСЬКІ колеги, але дія їх лабораторії розповюджується і за межі Білорусі. Учреждение “Лаборатория инновационных проектов” приглашает принять участие в онлайн-курсе «Современное понимание гражданского образования». Курс пройдет с 23 марта по 19 апреля 2020 года на платформе онлайн-курсов EDU-HUB. Рабочий язык курса – русский. Участие в обучении бесплатное. По итогам успешного обучения выпускники курса смогут приобрести электронный сертификат или справку об обучении установленного образца.

Цель курса: повышение компетенций специалистов в области задач, содержания и эффективных методов обучения гражданственности. Учебный курс будет полезен учителям школ, преподавателям колледжей и университетов, тренерам общественных организаций, менеджерам образования. https://learning.e-edu.org/

  1. Громадський контроль за владою. https://vumonline.ua/course/public-control-over-power/ Так, так, без нього нікуди. З ним легше ставати доброчесними усім)

 

Сьогодні так виглядає п’ятірка курсів для дистанційного засвоєння. Додавайте в коментарях свої, рекомендуйте, пропонуйте. За темою розвитку громади, громадської освіти, комунікацій. Поділіться які курси проходите ви, які пройшли похвастайтеся)

Микола Орлов, ЗЕОН, Партнерство «За прозорі місцеві бюджети»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...