Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Кропивницький дізнавався рецепти прозорості

тренінг кропивницький_1 (2)Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International проводить для  регіональних журналістів, активістів та представників місцевої влади  серію семінарів, присвячених підвищенню прозорості міст.

На семінарі фахівці діляться досвідом і найкращими практиками у сфері підвищення прозорості міст.

Тренінги ведуть провідні експерти з тематики доброчесного врядування, бюджетної політики, муніципального менеджменту. Серед них і експерт ЗЕОНу та партнерства “За прозорі місцеві бюджети” Микола Орлов.тренінг кропивницький_1 (1)

Він ділиться враження про тренінг у м.Кропивницький:

  • Вправа, яку пропоную учасникам покликана побути у ролі незвичній для повсякденної зайнятості кожного із них. Завдання увійти у роль протилежної сторони і вивчити переваги для цієї сторони в частині бюджетного процесу. Це не просто, але тим цікавіше. Імпонувала кваліфікована, креативна позиція громадських активістів та журналістів, дещо легковажно почувалися представники ОМС, можливо забуваючи що посади не вічні. Загалом тренінгова програма була повністю використана за призначеннями і вже маю перші відгуки від учасників, спільні фото, коментарі. Дякую організаторам за запрошення в якості експерта такого цікавого проекту.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...