Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Дистанційні курси для лідерів своїх громад

Мова йде і про працівників органів влади і громадських активістів, жителів, які прагнуть стати компетентнішими і зрозумілішими. Це певною мірою і огляд і заохочення «роби як я, роби зі мною і краще мене».

Підставою для такого огляду стало три події.

Перша – в мережі Інтернет є декілька закликів до дистанційного навчання як дітей так і дорослих, наводяться доволі універсальні ресурси, де це можна зробити, але без «заточки» під конкретні напрямки. Наш напрямок – розвиток громади, комунікації в громаді, доброчесність. Під нього і буду підбирати ресурси які працюють як вже так і ті, які можна переглянути в записі. З сертифікатом чи без.

Друга – я нарешті побачив людей, які завершили сертифіковане проходження курсів, а значить людей із свою волі і грамотним розподілом своєї енергії в цей складний період життя країни

Третя – близька людина сказала, що відчуває певну «ломку» від відсутності стандартного риту життя, робочої завантаженості і не може знайти для себе причин перелаштуватися і виділити час для підвищення кваліфікації та розширення кругозору

А саме цьому і мають сприяти дистанційні курси. Для декого – це навіть шлях засвоїти щось зовсім нове.

  1. Громада і комунікації. Сайт громади, соцмережі, месенджери і як цьому дати раду і бути почутими громадою Для прес служб, комунікаторів від місцевого самоврядування і всіх, хто цікавиться діджитал інструментами роботи в громаді: https://u-learn.org.ua/courses/digital-communications/lectures/12329485 Платформа навчання відкрилася лише нещодавно, бачу є весь курс, по завершенні тести і можливість отримання сертифікату. (для збільшення натисніть на картинку)
  2. Громадянська освіта. Тут ціла низка цікавих курсів, наприклад урбаністика сучасного міста, економіка для всіх, перевірена платформа, сертифікати: https://prometheus.org.ua/civileducation/
  3. Як виключення з теми, але Актуальний курс: https://courses.phc.org.ua/courses/course-v1:PHC+35+2020_1/about Тренінг з надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції (ГРВІ) включає в себе інформацію з клінічного ведення пацієнтів з важкою гострою респіраторною інфекцією, у тому числі – коронавірусу COVID-19 (2019-nCoV). Сертифікат.
  4. Публічні консультації. Актуально для всіх ОТГ https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:NACS_NDI_EDERA+PC101+2019/about Цей курс містить ключову інформацію про процес публічних консультацій та надає практичні поради щодо всіх етапів їх проведення — від визначення цілей консультацій до звітування та оприлюднення результатів. Сертифікат.
  5. Бюджетний процес в країні. https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA-IRF+BP101+bp101/about Курс «Бюджетний процес. Основи» корисний для представників аналітичних центрів, журналістів, студентів, менеджерів компаній, власників бізнесу. Усім, хто живе в Україні, або тим чи іншим способом пов`язаний з її бюджетом. Сертифікат

Сьогодні так виглядає п’ятірка курсів для дистанційного засвоєння. Додавайте в коментарях свої, рекомендуйте, пропонуйте. За темою розвитку громади, громадської освіти, комунікацій.

Микола Орлов, ЗЕОН, Партнерство «За прозорі місцеві бюджети»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...