Соціальне підприємництво. Конференція у Львові.
Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету запрошує до участі в Міжнародній конференції “Соціальне підприємництво: перспективи розвитку в Україні”, що відбудеться 20 вересня 2012 р.
Місце проведення: вул. Хуторівка, 35а, Львів, Україна.
Соціальне підприємництво – це тема, про яку багато говорять у світі і в Україні зокрема. Неурядові організації, державний сектор, «нові» філантропи у світі інвестують кошти в розвиток соціального підприємництва.
Попри популярність теми, єдиного визначення поняття соціального підприємництва у світі немає. Немає єдиного розуміння цього явища і в Україні. То ж, соціальне підприємництво – що це? Хто може називатись соціальним підприємцем?
Ми вважаємо, що соціальне підприємництво – це спосіб мислення, стиль життя, коли беручи на себе відповідальність за ефективність та соціальну важливість результатів, особа чи команда успішно реалізовує інноваційну ідею. Соціальне підприємництво може набирати різні форми діяльності: особистості, що вирішують соціальні проблеми; громада, що само-організовується для власного благополуччя; бізнес підприємства із соціальним впливом; фінансово стабільні громадські організації; соціальні інноватори.
Представити своє бачення та досвід в питанні соціального підприємництва до України у вересні цього року приїдуть міжнародні експерти-практики та українці фахівці. Запрошуємо і вас долучитись до дискусії в рамках міжнародної конференції з соціального підприємництва, що проходитиме 20 вересня 2012р. у Львові.
До участі в конференції запрошуємо представників бізнесу та неприбуткового сектору України, фахівців та експертів з соціального підприємництва, тренерів, викладачів, громадських активістів. Серед учасників Ashoka, Nesst, British councils.
Умови участі та програма конференції на www.management.lviv.ua
Попередня програма конференції
9.00 – 10.00 реєстрація учасників
10.00 – 10.30 відкриття конференції
10.30 – 13.30 ранкова сесія
Заплановані доповіді:
1. Вступ: що таке соціальне підприємництво?
2. Соціальне підприємництво як можливість самореалізації на користь суспільства (Марі Рінглєр, Ashoka, Австрія)
3. Соціальне підприємство – інструмент фінансової стабільності ГО чи більше? (Томаш Тейгі, NESsT, Словаччина)
4. Соціальне підприємництво в Україні – огляд тенденцій (Ірина Соловей, платформа соціальних інновацій Велика ідея, Київ, Україна)
13.30 – 14.30 обід
14.30 – 16.30 робота в малих групах
Заплановані малі групи:
- Міжнародний досвід соціального підприємництва (англомовна)
- Успішний початок соціального підприємства
- Юридичні аспекти для розвитку соціального підприємства в Україні
16.30 – 17.00 – перерва
17.00 – 18.00 після-обідня сесія
- Підприємливість громади: розвиток кооперативного руху (Ензо Пецціні, Конфедерація Кооперативів Італії)
- Вплив кооперативного руху УГКЦ на економіку західної України в першій половині 20-го століття. (Зеновій Свереда, Україна-Італія)
18.30 – 19.30 Панельна дискусія
«Бізнез, що робить суспільно-корисні справи»
Учасники: Маргарита Січкар, ресторатор, засновник Центру іпотерапії «Камелія»;
Джодж де Йонг, Благодійна фундація Zienderogen, Нідерланди;
Франк ван Делт, соціальний проект «Україна рухається», Нідерланди – Україна
Під час конференції відбудеться Фестиваль інновацій, в рамках якого будуть представлені успішні практики соціального підприємництва в Україні та буде нагода поспілкуватись із ефективними соціальними підприємцями.
19.30 Закриття конференції, фуршет