Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Здолбунівська громадська організація «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» виграла грант програми розвитку ООН.

З приємності розпочався новий рік для активістів ЗЕОНу. Отримана звістка про позитивне рішення щодо поданого проекту надихнула на швидке і якісне планування цілої низки заходів що чекають на організацію і громаду краю в рамках проекту. Меморандум про Співпрацю підписали Голова Ради ЗЕОНу Микола Орлов та Директор Представництва програми розвитку ООН Рікарда Рігер. Презентація проекту у місті відбудеться за 2-3 тижні, тому слідкуйте за новинами на нашому сайті та у ЗМІ.

Метою проекту є впровадження енергозберігаючих технологій в міську  систему освітлення, з метою заощадження електроенергії та зменшення використання ресурсів.

Заміна вуличної системи освітлення покращить якість освітлення міста, його естетичний стан та матиме економічний ефект, адже сучасні системи освітлення споживають значно  менше енергії

Заміна існуючих вуличних ліхтарів на ліхтарі з енергозберігаючими лампами економічно та екологічно вигідно. Ліхтарі з енергозберігаючими лампами споживають менше енергії, мають довший термін служби та менший негативний вплив на навколишнє природне середовище.

Головною інформативною метою проекту є підвищення обізнаності громадян про переваги енергозберігаючих технологій на прикладі заміни звичайних ламп розжарювання потужністю 300-400 Вт енергозберігаючими лампами меншої потужності .

Довідка. Існуюча система вуличного освітлення в м. Здолбунів на даний момент є матеріально та  морально застарілою. Саме тому даний проект має на меті встановити нову освітлювальну систему згідно європейських стандартів, з врахуванням всіх заходів енергозбереження та безпеки. Планується замінити існуючу систему з ртутними лампами на натрієві. Здолбунівська міська рада по мірі можливості та наявності коштів намагається поступово заміняти існуючу систему освітлення новою енергозберігаючою, усвідомлюючи важливість вирішення даного питання для покращення благоустрою міста.

Загальна протяжність доріг в місті Здолбунів з вуличним освітленням  43.4 км.  Кількість світо точок  1500 шт : лампи розжарювання 50 шт; лампи натрієві – 200 шт;. лампи ртутні -1250 шт. В рамках проекту буде замінено не менше 300 ламп і 100 світильників, а також супутньої електроніки, кабелів вуличного освітлення.

Проект підтриманий ПМГ ГЕФ програми розвитку ООН, співфінансування ГО АЦРМ «ЗЕОН» та Здолбунівська міська рада.

Щочетверга о 17.20 будуть відбуватись наради учасників, волонтерів проекту в офісі ЗЕОну м.Здолбунів вул.Незалежності,11. Запрошуємо долучитись до нас і внести свій посильний вклад в енергозбереження міста.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...