Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

В Тараканівській громаді обговорили шляхи до прозорості місцевого бюджету

тренінг у Тараканові (5)12 березня 2019 року в приміщенні Тараканівської сільської ради, в рамках проекту Підтримка місцевих антикорупційних розслідувань мережі «Блогери за добре врядування», який підтримує Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST), відбувся семінар «Гроші громади: відкритість, прозорість, інноваційність». Семінар проводив експерт громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”, засновник громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»» Микола Орлов.

Зацікавлені учасники жваво приймали участь у практичних вправах, на яких моделювалися ситуації прийняття рішень в умовах обмеженості ресурсів. Висловлені у доповіді та зображені на презентації матеріали знаходили свій відгук у слухачів та коментувалися із врахуванням існуючої ситуації в громаді. І не лише в одній, оскільки серед учасників були і з Тарканівської ОТГ і з Повченської в т.ч різних сіл громад.

Саму базову презентацію можна переглянути за цим посиланням: https://bloggers4gg.org.ua/2019/03/shho-varto-znati-pro-byudzhet-gromadi/презентація титулка

Більше інформації про бюджетну політику можна дивитися на сайті Партнерства: http://probudget.org.ua/

та цьому ж сайті, де ви читаєте цю новину.

Даний інформаційний семінар-тренінг був спрямований в першу чергу на пошук порозуміння між самим жителями та владою громади, намагання показати різні погляди на одну і ту саму проблему і різні способи пошуку союзників та роботу із запереченнями у бюджетній сфері. Не секрет, що бюджет – тема не проста і від того, наскільки багато людей будуть в ній обізнані, залежить і рівень долученості до бюджетного процесу і рівень розуміння потреб та можливостей в громаді.

Прикметно, що дана громада, подала заявку на конкурс, де переможці отримають можливість разом із експертами глибше попрацювати із темою прозорості бюджетного процесу з акцентом на медицину та освіту та розробку бюджету для громадян у зрозумілий візуалізований спосіб. Приклади бюджетів у 47 ОТГ.тренінг у Тараканові (6)тренінг у Тараканові (7)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...