Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

В Рівненській області визначили пятірку інтернів по програмі стажування в органах влади

 співбесіда з інтернамиЯк ми повідомляли  Громадська організація “Молодіжна Альтернатива” оголосила на початку березня про початок конкурсу “Студенти для органів місцевого самоврядування”. У Рівненській області координатор проекту НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні

На конкурсі могли заявитись студенти 3-5 курсів або аспіранти з 16 областей України Одеса Чернівці Донецьк Дніпропетровськ Вінниця Тернопіль Львів Запоріжжя Харків Чернігів Херсон Черкаси Житомир Миколаїв Рівне Луцьк, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади.

Рівненська співбесіда відбувалась вчора. Різноманітні питання учасникам ставили Микола Орлов –керівник громадської організації ЗЕОН та депутат Рівненської міської ради Сергій Паладійчук. Було відчутно, що для декого такий проект – цілковита новинка, а дискусія на тему: яка різниця між законодавчою владою і виконавчою і що таке депутат, зводилась в основному до політичних баталій у ВРУ, забуваючи, що депутатський рівень починається із села. Двоє із учасників порадували гарним знанням англійської мови і частина співбесіди пройшла саме на ній. В результаті півторагодинної зустрічі визначилась п’ятірка тих, хто став учасником програми стажування на найближчі три місяці. Це: Ващук Андрій, студент 3 курсу, НУВГП, спеціальність «Менеджмент організацій», Полюхович Юлія, студентка 4 курсу, НУВГП, спеціальність «Управління персоналом та економіка праці», Загайна Анастасія, магістранта за спеціальністю «Міжнародні відносини», НУ «Острозька Академія»,Снопок Олена, студентка 5 курсу, НУВГП, «Управління персоналом та економіка праці», Ярута Юлія Анатоліївна, студентка 4 курсу, спеціальність «Менеджмент організацій».

Попереду закріплення студентів за підрозділами різних органів влади, цікаві тренінги і власне знайомство з українською владою.

 

Марія Орлова

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...