Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Полтавські прагнення до прозорості

тренінг полтаваНема де яблуку впасти – саме цією фразою можна охарактеризувати семінар з прозорості міст у Полтаві.
Полтавські активісти, журналісти та представники влади дійсно хочуть змінити місто на краще і намагаються зробити його зручнішим.

Як контролювати владу? Як з’ясувати, на що використовуються спільні кошти міста? Чи можна змусити чиновників звітуватися? Ці та інші важливі питання піднімаються на семінарах Transparency International Ukraine.тренінг в Полтаві (3)

Сьогодні продовжується реєстрація на заходи
у Слов’янську і Львові.
Приєднуйтеся до подій у Фейсбуці та реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2vwGLVG.

📣 Як підвищити прозорість міст: семінар у Слов’янську
📣 Як підвищити прозорість міст: семінар у Львові

Один із блоків семінарів веде експерт партнерства За прозорі місцеві бюджети Микола Орлов. Він коментує події, що відбувалися у Полтаві:

Моє враження про учасників почало формуватися…за обіднім столом, де у щирій розмові прозвучали такі слова: – Нас обрала громада на 5 років, то нехай ці п’ять років і не турбує, ми ж маємо свою програму реалізувати. Я ледь борщем не вдавився, хоча чую таку реакцію не вперше:) Тим більше розумієш, що такі тренінги і заходи потрібні. Бо саме під час них, у представника органу місцевого самоврядування може з’явитися інша думка, а саме, що ЙОГО ПРОГРАМА – це служіння інтересам ГРОМАДИ, яка його обрала у відкритий та прозорий спосіб. І делегувала йому громада не робоче місце на п’ять років для реалізації СВОЇХ планів за їх кошт, а право обслуговувати ЇХ ПЛАНИ завдяки СВОЄМУ розуму, вмінню, досвіду, підтримці мешканців.тренінг в Полтаві (4)

Мені важливо, що на заходах є присутні представники і ГО і ОМС і ЗМІ. Вони мають бачити і чути одне одного. Зазвичай, і Полтава тому не виключення ОМС отримують більшу частину критики, але  я своєму блоці застерігаю від неаргументованих дій. Тому саме відкритість і прозорість дає змогу розібратися з чого складається бюджетний процес, чому важливо на кожному етапі бути долученим до нього, уявляти розмір бюджету, щоб співставляти із загальними бажаннями які як правило в десятки разів більші можливостей.

Приємна була увага телевізійників і Інтернерт ЗМІ, які спілкувалися із учасниками, тренерами і брали інтервю. Це означає, ЩО В СУСПІЛЬСТВІ Є ІНТЕРЕС ДО ТЕМАТИКИ НАШИХ ЗУСТРІЧЕЙтренінг в Полтаві (1)

English

Fully packed – this is a phrase that best describes the seminar on cities’ transparency in Poltava. Activists, journalists and government representatives in Poltava sincerely want to change the city for best and are trying to make it more comfortable.
How to control the government? How to identify where city budget funds go? Is it possible to make government officials report? These are the questions raised at #TransparentCities seminars.
The registration for the trainings in Slovyansk and Lviv continue via link:http://bit.ly/2vwGLVG.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...