Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Що робить людину бідною

У погоні за грошима ми з однієї сторони ладні забувати всі людські чесноти, з іншої – навіть це не допомагає і люди часто стають бідними. Чому? Що ж робить нас не заможними.

  1. Мислення «маленької людини». Комплекс «постійного підлітка», який боїться взяти відповідальність за свої, часто ризиковані дії. Очікування чуда від інших, віра в те, що все давно в цьому світі за нас вирішено нам лише дано право прожити по законам інших людей.
  2. Безпека і стабільність. «Яка гарантія що я змінивши роботу буду отримувати більше», «Навіщо брати кредит в банку – це ж зашморг на фінансовій свободі нашої сімї». Такі розповсюджені відмовки від руху вперед у тих хто вважає себе прихильником безпеки і стабільності. Не забувайте – хто бідний то йому така стабільність не потрібна і охороняти те чого не має теж не потрібно.
  3. Комплекс «відмінника». Все потрібно робити на відмінно, а якщо я подумки не уявляю що це в мене так вийде то я і робити це не буду. Так міркують відмінники, що своїм розумом залишились за шкільною партою. У всій логіці правильності немає місця випадковості і тому що ми звемо ШАНС, а без шансу у цьому житті ми ланцюжки і гвинтики, а не особистості.
  4. Відсутність планів. Живемо одним днем, а завтра що буде то буде. А завтра при такому підході буде те ж що і сьогодні. Бо ви нікуди ні до якої мети не йшли, а топтались на місці.
  5. «А що скажуть інші?» Тут вже ви визначайтесь – чи ви горді, бідні але такі як всі, чи «неправильні, вискочки» але  на вас показують пальцями і заздрять. Якщо так вважає більшість, то це не обовязково істина. Це просто така кількість людей саме в це повірила.
  6. Лінь.
  7. Нетерплячка. Бажання отримати все і одразу. В нашій державі складно не користуватись цим принципом але все таки відоме нам «Або синиця у небі але зараз, або журавель у небі але пізніше» закінчується часто синичкою, а вони як відомо не те що не орли, а навіть не журавлі в образному вимірі доходів.
  8. Вузька спеціалізація. Небажання розширювати кругозір, вчитись, вдосконалюватись. Тоді згадуйте ще один вислів «Знання – сила, незнання – робоча сила».
  9. Брак часу. А ви не робіть самі нагальні справи першими, ви робіть самі важливі для вас справи спочатку і нехай весь світ зачекає, тільки недовго J

10. Негативне мислення. Ви бачите навколо лише проблеми і труднощі, а треба в кожній складнощі бачити можливості.

Це ще одна практична колонка для всіх нас. Давайте роздрукуємо і прицепимо магнітіком цей матеріал на свою дошку візуалізації бажань. По мірі того як будь-який із принципів, що заважає вам стати заможним і щасливим подолано – викреслюйте його. І так до тих пір поки не закреслите усі. Бажаю вам бути багатими і успішними!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...