Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Набір до Вищої політичної школи

До участі в Школі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь тощо.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері відповідального лідерства. Головний акцент в ході навчання – ціннісні аспекти, якісна політична освіта, що включає розуміння ідеологій, природи політики та лідерства, нових сучасних концепцій щодо розвитку держави і соціуму.

Завдання школи – виховання нової якісної еліти шляхом поширення найсучасніших знань та навичок, базованих на новітніх технологіях. В рамках навчання відбудеться 3 триденних семінари для 4 фіксованих груп протягом півроку у різних регіонах України. В програмі навчання: державний устрій України та інших держав, виборчі системи, місцеве самоврядування, політичні ідеології, основи геополітики та політології. Випускники, що продемонструють найвищі досягнення, отримають можливість стажування в органах державної влади та громадянських інституціях у м. Києві.

До участі запрошуються кандидати від 19 до 27 років, які: Мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі Займають активну життєву позицію Прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін

Для участі у конкурсі необхідно: Заповнити Анкета учасника, з обов’язково заповненими усіма графами Надіслати Резюме з фото (шаблон можна скачати на сайті Центру) Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті. Написати та надіслати есе на тему: «Ідеологія суспільного устрою. (На базі уривку із твору Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Яку ідеологічну систему висвітлює даний уривок? Обґрунтуйте відповідь)» – близько 500 слів. Уривок можна прочитати на сайті Центру

Повний пакет документів відсилайте до 13 лютого 2011 року включно на електронну адресу cpsaua@gmail.com Навчання в Школі здійснюватиметься за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

Додаткова інформація: за тел. 0503127688 Віктор Таран, 0504434344 Олена Мєдведєва, 0978399981 Альона Процюк, 0671949431 Артем Щербатюк, 097 4017376 Ольга Будник або у регіональних координаторів (інформація про координаторів розміщена на сайті Центру політичних студій та аналітики та соціальних мережах Група «Вища політична школа» у Фейсбуці та Контакті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...