Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Микулинецька ОТГ зробила перші напрацювання бюджету для громадян

Микулинецька ОТГ зустріч (4)Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках програми USAID DOBRE розпочало реалізацію проекту «Доброчесні громади». Микулинецька громада вже другій рік приймає участь у проекті. Минулого року з перемінним успіхом засвоювали антикорупційні механізми, а цьогоріч  додався ще і фінансовий компонент – вивчення прозорості місцевих бюджетів. В рамках цього проекту для активних жителів та влади громади вже було проведено тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ».

На ньому було розглянуто основи розробки бюджету для громадян – простого, зрозумілого, унаочненого відображення фінансового плану громади на рік. Протягом часу після тренінгу в ОМС мали змогу  ознайомитися із напрацюваннями їх представників на тренінгу та внести свої корективи. Розширити уяву про всю структуру документу. Під час візиту передбачалося  детальніше ознайомити із саме цим компонентом присутніх та дійти згоди у баченні.Микулинецька ОТГ зустріч (9)

Експерт ЗЕОНу та Партнерства Микола Орлов провів презентацію «Як розробити бюджет для громадян» та спільно із фахівцями Микулинецької громади працювали над розробкою Концепції цього самого документу. Активну участь у спільній роботі прийняли голова і заступник голови ОМС. Нажаль ідей не було багато, тому приходиться сподіватися, що напрацьований достатньо універсальний Концепт буде незабаром доповнений, розширений і змінений під свіжі думки.Микулинецька ОТГ зустріч (12)

Вся зустріч пройшла у робочій атмосфері, новопризначений керівник КП по завершенні обговорення ознайомив із запланованими та виконаними роботами із благоустрою у селищі, адже саме туристичний напрямок і пов’язані з цим роботи із благоустрою і стали частиною напрацьованої Концепції!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...