Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Дотації роботодавцям у 2011 році які працевлаштовують випускників

Наказ Мінпраці від 08.12.2010 р. №389 «Про затвердження Змін до Порядку та строків надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем»

Мінпраці внесло зміни до Порядку та строків надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем, затвердженого наказом Мінпраці від 25.02.2008 р. №82.Відповідно до змін зазначена дотація не надається роботодавцям, які перебувають на обліку платників внесків на загальнообов’язкове соцстрахування на випадок безробіття та/або єдиного внеску менше 6 місяців, мають на перше число місяця, в якому вони звернулися за дотацією, заборгованість за страхових внесках на випадок безробіття та/або за єдиним внеском, нараховану пеню та фінсанкції.

З метою набуття молоддю, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, практичних умінь і навичок щодо виконання обов’язків на робочому місці держслужба зайнятості може організовувати підвищення кваліфікації шляхом їх стажування безпосередньо на робочому місці з подальшим вирішенням питання забезпечення їх першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю.

Дотація надається роботодавцю щомісячно протягом одного року в розмірі фактичних витрат на основну та додаткову зарплату прийнятої з наданням дотації молоді (але не вище середньої зарплати, що склалася за всіма видами економічної діяльності у АРК, областях, м. Києві та Севастополі за минулий місяць, або обчисленої з неї відповідної суми в разі, якщо особа працювала неповний місяць) та суми єдиного внеску на загальнообов’язкове соцстрахування, що сплачують роботодавці.

Для отримання зазначеної дотації роботодавці повинні додатково надавати:

— довідки роботодавця про відсутність скорочення протягом останніх 6 міс. чисельності (штату) працівників за професією (спеціальністю), на яку працевлаштовується безробітний, а для фізосіб-підприємців — довідки про використання найманої праці протягом останніх 6 міс., підтверджені центром зайнятості;

— відомості про перебування на обліку роботодавця як платника внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не менше 6 міс.;

— відомості про відсутність заборгованості на 1-ше число місяця, в якому роботодавець звернувся за наданням дотації, щодо внесків на загальнообов’язкове страхування на випадок безробіття та/або зі сплати єдиного внеску, з нарахованої пені та фінсанкцій.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...