Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Бюджети для громадян презентували у Вишнівцях і Байківцях

інфокампанія Вишнівецька ОТГ (58) 04 листопада у Вишнівецькій та Байковецькій центральних садибах презентували бюджет для громадян – спрощене, унаочнене представлення бюджету громади. Громади обрали різні форми для проведення цього заходу. У Вишнівцях спекли торт і вийшли до людей на центральну площу селища, натомість у Байківцях зробили презентацію і запросили мешканців до будинку культури.
Вишнівчани, смакуючи торт, подавали свої пропозиції до бюджету на наступний рік, обговорювали поточний стан справ, спілкувалися із селищним головою, заступниками, експертами Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”. Як підсумок 39 мешканців із 4х населених пунктів ОТГ подали свої пропозиції. Проблематика описана в них доволі стандартна для невеликих населених пунктів: дороги, вуличне освітлення, але є ще пропозиції щодо запуску власного маршруту громадського транспорту і облаштування зупинок цього транспорту.
інфокампанія 04.11 (1)Байківчани, мали обговорення побаченого і збір пропозицій до бюджету організували у електронній формі. Таким чином безпосередньо під час заходу 3 і в електронній формі 47 пропозицій було на цей час зібрано. Тематика – дороги, облаштування каналізації, світлофору в с.Гаї Гречинські. До речі, пропозиції надійшли з 7 населених пунктів. Робота над вдосконаленим варіантом бюджету для громадян у Байківцях ще триватиме.

Проект «Доброчесні громади» реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...