Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

5 способів не втратити свій бізнес

Загрози малому і середньому бізнесу очевидні. Незрозумілі плани влади і контролюючих органів. Знову актуальним постає приказка «Без бумажки ти букашка», а також «Я начальник – ти дурак» у взаємостосунках Нові закони – старий бізнес. Помножте все це на наслідки глобальної фінансової кризи які до сих пір аукаються курсом евро, непогашеними валютними кредитами. Додайте зменшення платоспроможності населення і новина про 200 тис.підприємців що готові закрити свою діяльність не буде видаватись такою вже неймовірною. Що робити?

  1. Не впадати у відчай. Візьміть тайм – аут і спокійно розберіться в ситуації. Але тайм – аут – це не повний аут і відключка:). Ви повинні для себе з’ясувати для чого створювався ваш бізнес, хто ваші клієнти і як він функціонує. Якщо у вас напрацьована база клієнтів але зміни до ПК не дають вам можливості продовжувати співпрацю – значить потрібно змінювати форму співпраці або ваш статус як підприємця. Наприклад на підприємця «занальносистемника» або реєструвати фірму, до речі можна і на спрощеній системі. Плюси і мінуси кожної дії треба прораховувати.
  2. Об’єднайтесь із кимось. Таких як ви зараз багато і всі шукають вихід. Чому б не об’єднати зусилля. В когось є бажання все продовжувати і сприймати зміни стійко, в когось є матеріальна база чи інші ресурси але менше бійцівських якостей до продовження бізнесу. Ось ви одне одному і прийдете на допомогу.
  3. Кардинально змініть бізнес, виробляйте або постачайте те, що саме ви і саме у вашому статусі можете продавати.
  4. Пройдіть навчання, стажування, з’їздіть на виставку. Наберіться нових ідей. Придумайте нову схему роботи, можливо з використанням нових зв’язків які під час цих візитів у вас і з’являться.
  5. Переведіть свій бізнес в іншу країну. Це не так дорого як вам здається. Зате стабільність, спокій і зрозумілі правила гри.

Наш портал продовжує друкувати найцікавіші практичні рекомендації які стосуються цієї теми, а також наші ЕКСПЕРТИ надають консультації щодо підприємницької діяльності, роботи із контролюючими органами, рекомендації найкращих варіантів продовження ведення бізнесу, сприяємо бізнес-еміграції (переведенню бізнесу до іншої країни), підвищення кваліфікації керівників та менеджерів (тренінги, індивідуальні консультації, навчання, стажування у т.числі за кордоном). Звертайтесь тел.067-3638272 Працюємо по усій країні.

Варіанти співпраці. 1. Абонентське обслуговування. Регулярні консультації на протязі місяця через скап, ел.пошту. Відповідь на Запити «Сьогодні на Сьогодні» та «Сьогодні на Завтра». Перша консультація безкоштовно. Постійним клієнтам – знижки. Акції та бонуси. 2. Варіант «Наша Діагностика – Проблеми — Вирішення», дистанційно і з виїздом на місце. 3. Варіант «Ваша задача – Наше рішення» дистанційно і з виїздом на місце.

Оплата. Розумна. Менша ніж у чистих аудиторів і юристів, більша ніж у студентів і практикантів.

Що отримуєте ви від співпраці з нами:

1.Комплексні рішення із посиланнями на діючі норми законодавства

2.Постійну підтримку.

3.Рішення як індивідуальні для керівника, підприємця так і групові для колективу.

4.Рекомендації щодо ведення бізнесу в іншій країні і бізнес – еміграції

5.Легальну співпрацю і отримання консультаційної допомоги згідно укладених договорів.

Ваших гострих запитань чекають наші ЕКСПЕРТИ із юридичних, економічних, бухгалтерських питань за адресою (копіюйте адресу там є нижній флеш!)


Немає схожих публікацій

Ви можете слідкувати за обговоренням із допомогою RSS 2.0 стрічки.

Трекбек / Пинг

  • 5 способів не втратити свій бізнес | Громадський Форум Луганщини | 13 Апр, 2011