Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Здовбицька громада отримала можливість

Асоціація “Школа лідерів” з Варшави та ГО “Європейський діалог” зі Львова в рамках проекту “Розвиток сільських територій в Україні шляхом активізації мешканців та підтримки співпраці місцевого самоврядування і громади” запросили представників ГО “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН” прийняти участь в даному проекті. Проект передбачає проведення 3 етапів: триденний навчальний семінар у м.Львів, 10-денне стажування у Польші та використання позитивних практик для розвитку українських сільських громад. Для участі були запрошені як представники влади (голови сільрад, начальники відділів райадміністрацій та депутати різних рівнів) так і активісти громади. Серед учасників опинились і представники Здовбицької громади Орлова Марія та Панасюк Олег.

Протягом 20 — 22 червня 2011року в мальовничому містечку біля Львова в Брюховичах тренери з Польщі та України Марта Олійник, Павел Кшивицький та Олександр Софій представляли учасникам матеріали на тематику “Громадські консультації”, “Діагностика місцевих проблем”, “Менеджмент проектів”, “Розвиток партнерства між громадою та владою” та “Дебати і практика проведень зустрічей”. Навчальний семінар не тільки дозволив збагатити свої знання від тренерів, а і дав можливість обмінятися досвідом між учасниками. Особливу увагу на семінарі було приділено налагодженню співпраці та комунікацій між громадами і владою, покращенню якості проведення громадських консультацій та підвищенню професійних навичок і знань лідерів-активістів громад.

Учасники семінару представляли різні регіони України: АР Крим, Донецька, Миколаївська, Луганська, Хмельницька, Рівненська та Тернопільська області, усього 30 чоловік від 15 громад.  Для навчальної поїздки до Польщі було відібрано представників з 10 громад, які продовжать подальшу реалізацію проекту. Дуже приємним є те, що наша Здовбицька команда попала до цього списку і зможе внести свій вклад в розвиток громади, шляхом використання досвіду сусідньої Польщі.

Проект фінансується в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Польщі у 2011 році.

Стаття відновлена

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...