Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Якщо фізособі-єдинщику потрібна довідка про доходи

З цією метою суб’єкт господарювання до територіального органу Міндоходів за місцем свого обліку надає довільної форми заяву, де обов’язково зазначає період, доходи якого повинні потрапити в довідку та перелік установ, куди таку довідку буде надано.

Для отримання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період нею подається декларація з позначкою «довідково» та у полі «місяць» рядка 2 розділу І «Загальні відомості» декларації через тире проставляється арабськими цифрами порядковий номер першого місяця та останнього місяця (включно), за який подається така декларація. У полі «рік» цього рядка арабськими цифрами проставляється рік за який подається така декларація.

Слід зазначити, що терміну подання декларації з типом «довідково» не визначено, тому рішення щодо термінів подання такої декларації приймається фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку самостійно. Крім того, така податкова декларація не є підставою для нарахування та/або сплати податкового зобов’язання.

Разом з тим, подання податкової декларації за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду.

Нагадаємо, Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця затверджена наказом Мінфіну від 21.12.2011 р. №1688, у редакції наказу Мінфіну від 07.11.2012 № 1159.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...