Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Тренінг для громадських журналістів у м.Острог

banner project umediaЦикл тренінгів у рамках проекту  «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» Якщо ви хочете дізнатись і зробити це на практиці:

Новина для громади. Що таке інфопростір і навіщо в нього втручатися? Канали донесення інформації. Як знайти колег «по нещастю» із іншої громади? Методи форматування інформпростору. Як визначити ареал поширення новини? Проблеми кордонів. Адміністративні, політичні, ментальні бар‘єри і кордони. Як їх долати в новині? Як сусіднім громадам писати спільно матеріали?

Тоді вам до нас. Тренінг №2 «Технологія створення міжрегіональних новин із використанням громадської та традиційної журналістики». Повне безкоштовне забезпечення роздатковими матеріалами, посібником «Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа», харчуванням, консультаціями, можливістю друкуватись в он-лайн та друкованих ЗМІ. Від вас потрібно лише бажання, заповнена анкета і можливість доїзду (за власні кошти) на тренінги та інші заходи проекту (круглий стіл за підсумками проекту).

Географія учасників: не обмежується, але бажано в радіусі 100 км від м.Здолбунова Рівненської області (Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Волинська, Львівська області) Населені пункти: не обмежується, але є перевагою учасники з селищ і міст до 50 тис.чоловік населення. Особливо вітається участь з міст Здолбунів, Остріг, Нетішин, Кременець. Учасники першого тренінгу, що проходив у м.Здолбунові 16-17.03 мають перевагу, при умові активного виконання поставлених на тренінгу завдань (публікації, фото-відео репортажі).

Всі учасники після закінчення проекту (серії тренінгів) отримають Сертифікати.

  Для того, щоб потрапити на семінари-тренінги, потрібно заповнити  анкету і відправити її до 03.04. 2013 р. на ел.адресу zdolbunivcity@i.ua з приміткою «тренінг-Острог».

 

Анкета

  1. ПІБ, контактні дані (тел., ел. пошта, адреса фактичного проживання).
  2. Вік, місце роботи (навчання).
  3. Ваша мотивація (чому хочете) до участі у проекті.
  4. Чи є у вас сайт, блог, статті в ЗМІ. Додайте посилання, скани матеріалів.

 

На тренінг буде відібрано 20 учасників. Запрошуємо блогерів, активних людей, що хочуть стати громадськими кореспондентами, журналістами, членів громадських організацій, студентів гуманітарного напрямку, працівників некомунальних і недержавних ЗМІ та он-лайн порталів. Про результати відбору  буде повідомлено  08. 04. 2013 року. Усі відібрані учасники автоматично представлятимуть свої громади в он-лайні і готуватимуть матеріали для спільної мережі малих громад і власних он-лайн проектів.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 097-6681470, ел.поштою zdolbunivcity@i.ua

Довідково: Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», створена у 2002 році, займається муніципальним та регіональним розвитком. Газета «Здолбунів CITY» і портал www.zdolbunivcity.net – створені у 2012 році і є альтернативними, соціальними газетою і сайтом Здолбунівщини.

Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...