Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Шукаємо активну, ініціативну молодь!

Громадська організація «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» запрошує молодих, активних людей віком від 12 до 35  років долучитись до діяльності  у таких напрямках:

  • Волонтер проекту «Енергоефективність та енегозбереження у м.Здолбунові» (допомога на громадських засадах у підготовці та реалізації проекту у м.Здолбунові. Організаційна робота, поширення інформації, розробка поліграфічної продукції, фото-відео зйомка)
  • Розробка та написання молодіжних, освітніх, екологічних проектів та участь у їх реалізації після отримання фінансування на їх здійснення (волонтери аналітичної групи)
  • Започаткування діяльності Клубу активних інтелектуальних та настільних ігор (із організацією чемпіонатів, турнірів на регулярній основі)

У всіх, хто зголоситься буде можливість збиратись і спілкуватись у затишному офісі на вул.Незалежності  м.Здолбунів, разом обмінюватись інформацією, проводити спільні заходи, організовувати виїзні засідання Громадської організації. Найактивніших учасників згодом буде залучено до доручень і робіт на умовах компенсації затраченого часу та зусиль. Додатково, члени і волонтери ГО «АЦРМ «ЗЕОН» зможуть безкоштовно або на пільгових умовах приймати участь:

  • у семінарах щодо можливостей навчання і стажування за кордоном
  • на тренінгах Академії Позитивних технологій
  • отримати консультації щодо кар’єрного планування свого майбутнього.

Громадська організація постійно бере участь у програмах і проектах всеукраїнського та міжнародного масштабів тому цілком реальна участь самих активних у подібних заходах разом із керівником організації як на території нашої країни так і за кордоном.

Для тих кого зацікавила ця інформація!!! Прошу надіслати коротку інформацію про себе у довільній формі на поштову скриньку або занести особисто у офіс на вул.Незалежності (приміщення Укрцемремонту біля гуманітарної гімназії)і чекати інформації про організаційні зустрічі.

Офіс починає роботу з понеділка 17 січня 2011 року.

Тел. для довідок: дзвоніть +38067-3638272, 098-4329658

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...