Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Представники Дунаєвецької ОТГ розглянули антикорупційні запобіжники для своєї громади

тренінг Дунаєвецька ОТГ (54)20-21 травня у м.Камянець-Подільський відбувся тренінг «Антикорупційні механізми для ОТГ» для представників Дунаєвецької ОТГ (Хмельницька область). Тренерами виступили експерти Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Микола Орлов та Тарас Халавка. Захід відбувався в рамках проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність у освіті та медицині».

В тренінгу прийняли участь 20 представників громади в т.ч голова, заступник, секретар ради, депутати, старости, керівники установ, відділів, Молодіжної ради.

Під час навчання, відбувся і обмін досвідом з теми тренінгу, було озвучено багато прикладів, учасники щиро ділилися своїми проблемними ситуаціями, активно приймали участь у групових вправах та виконанні індивідуальних завдань.

Як зазначила міська голова Дунаєвецької міської ради п.Веліна Заяць: «Хто згадав, а хто і вперше почув про різноманітні інструменти запобігання корупції, звірили свої практики вирішення ситуацій і це безумовно хороший підсумок тренінгу. Дякую тим, хто у нас в громаді писав проект на цей конкурс, вже зараз можна говорити про його важливість для нас». В той же час п.Тетяна Абзалова, яка керує фінансовою сферою в громаді відзначила цікавий мозковий штурм, який призвів до появи першої концептуальної ідеї Бюджету для громадян, а заступниця міського голови п.Надія Слюсарчик поділилися своїми спостереженнями і оцінила методичну роботу тренерів, різноманітність форм та змістовний навчальний посібник.

тренінг Дунаєвецька ОТГ (109)За наслідками тренінгу представники громади точно визначилися, що найближчим часом  в ОТГ з’явитися має Положення про порядок проведення публічних консультацій в громаді, інший інструмент учасники вирішили ще обговорити у ширшому колі у себе в ОТГ і незабаром зробити ще один свій вибір.

ФОТОЗВІТ з тренінгу у групі ЗЕОН.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...