Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Несподівано дорослі пропозиції від дітей Іванівської ОТГ

інфокампанія Іванівська ОТГ (5)

Іванівська кампанія з презентації Бюджету для громадян та збору пропозицій до бюджету – 2019 відбувалася незвично. І по атмосфері і по змісту. Акції передувало відкриття частини відкритого простору, завдяки зусиллям громади та їх партнера – львівського ЗУРЦа. Тому атмосфера вже була святкова. Кульки і дитячий галас супроводжували всі виступи дорослих. Але хто би міг подумати, що саме дитячі думки і виступи вразять найбільше.
Після виступів голови громади, експерта Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Миколи Орлова, настала черга взаємовигідного обміну Ви нам пропозицію, що ще зробити в селах громади, а ми вам смачну канапку власного приготування із власно вирощених інгредієнтів. І поки доросла аудиторія думала, стидалася, то дітвора буквально окупувала зону прийому пропозицій. І ви тільки вдумайтесь в написане ними:
– Пізнавальні поїздки для дітей
– Бейсбольний майданчик
– Вуличні туалети
– Більше смітничків
– Пункт збору речей для більш нужденних
– Запуск власної пекарні в селі
Вау! Нам треба більше слухати наших дітей!
Дорослі, більш прогнозовано написали про ремонт доріг, благоустрій узбічь, облаштування шкільного подвір’я.
Загалом зібрали пропозиції від 37 мешканців з двох сіл.
Проект «Доброчесні громади» реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...