Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Навчаємо успіху

У грудні 2012 року Учбово-методичний центр захисту прав людини в партнерстві з Консорціумом з удосконалення менеджмент-освіти в Україні CEUME, консалтинговою компанією Brymer-Fursman та ГО ICA-Ukraine за фінансової підтримки NED (США) оголошує конкурсний відбір учасників програми «Навчаємо успіху».

Програма спрямована на поширення досвіду громадських організацій з використанням ситуаційної методики навчання шляхом розробки навчальних вправ (кейсів).

Кейс – реальна історія з життя реальних людей, вивчаючи яку, слухач виробляє своє рішення проблеми, порушеної в цій історії.

Програма «Навчаємо успіху» реалізується в три етапи:

  1. Участь у семінарі з написання кейсів 19-21 грудня 2012 року в Миколаєві (конкурсний відбір 30-ти учасників). Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету і направити її до 7 грудня на електронну адресу hr.advocacy.training@gmail.com. Результати відбору будуть опубліковані 12.12.12 на сайті.  Учасники забезпечуються навчальними матеріалами, житлом і харчуванням. Компенсуються витрати на проїзд.
  2. Участь у семінарі з застосування ситуаційної методики навчання 26-28 лютого 2013 року (конкурсний відбір 10-ти учасників, які отримають ресурсну підтримку своїх ініціатив). Для проведення цього семінару запрошені провідні спеціалісти у сфері соціальних технологій з Європи та Америки. Учасники першого семінару будуть користуватися перевагою.
  3. Участь у програмі обміну для громадських лідерів «Україна – Міннесота» – двотижневе стажування в США (конкурсний відбір 2-х учасників). Учбово-методичний центр захисту прав людини оплачує переможцям третього етапу конкурсного відбору витрати з оформлення віз, а консалтингова компанія Brymer-Fursman, LLC бере на себе витрати по Вашому перебуванню і навчанню на території США. 

Участь у програмі – Ваш шанс опанувати новітні соціальні технології, запозичені у бізнесу і державних служб.

Вимоги до учасників: бажання ділитися своїм досвідом громадської та правозахисної діяльності.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. (097) 712-62-87 (Борис Кудара) або пишіть на електронну адресу hr.advocacy.training@gmail.com.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...