Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Моніторинговий візит до Тернопільських громад

Наприкінці жовтня у складних погодних умовах відбувся моніторинговий візит консультантів громад Тернопільщини Миколи Орлова та Ольги Ферар до своїх «підшефних» ОТГ.

Зважаючи на те, що це останній візит цієї осені в громади, експерти приїхали не лише подивитися який стан справ із впровадження антикорупційних інструментів, а й поцікавитися досягненнями громад за час життя в новому статусі –  господарів своїх ресурсів у своїй громаді. Вдалося поспілкуватися дуже продуктивно, а найцікавіші моменти зафіксувати на відео, решта увійде до звітів як напрацювання на 2018 рік.

Щодо впровадження НПА:візит в громади_іванівська

Іванівська ОТГ: ми потрапили на сесію, де було затверджено рішення про Порядок проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів у Іванівській сільській раді. Таким чином після затвердженого рішення щодо запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів ця громада повністю впоралася із завданнями на цей рік.візит в громади_микулинці

Микулинецька ОТГ: Розроблено проект Порядку проведення антикорупційної експертизи та зібрані матеріали для започаткування окремого розділу «Бюджет громади» на сайті Микулинецької селищної ради. Рішення чекають на розгляд виконкомом, сьогодні 31 жовтня.візит в громади

Байковецька ОТГ: Проектів рішень ту не побачили, проте змістовно обговорили перешкоди до їх появи і напрацювали бачення щодо впровадження Антикорупційної експертизи та Антикорупційної програми, заходи до якої вже напрацьовані на 2017-2020 роки і затверджені. Найближча сесія 8 листопада покаже як результативно спрацювали консультанти і посадовці в Байківцях.

Відео та фото  найкраще передадуть атмосферу візиту.

Відео Ольга Ферар

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...