Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Ланівці долучилися до проекту “Доброчесні громади”

Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/) в рамках програми USAID DOBRE розпочинає реалізацію проекту «Доброчесні громади».

ознайомчий семінар Ланівці_1204 березня 2019 року перша організаційно-презентаційна зустріч відбулася у м.Ланівці, Тернопільська область.

Експерт Партнерства, Микола Орлов, презентував присутнім, а це керівники та працівники ОТГ, представники комунальних закладів, громадськості, основні напрямки та завдання проекту. На зустріч завітало більше 20 бажаючих, в т.ч голова, заступник голови ради, начальник фінансового органу ради.

В рамках компоненту «Фінансова доброчесність у громадах» будуть проведені тренінги «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ», учасники яких дізнаються про переваги прозорості бюджетних процесів та активної участі громадян в управлінні фінансами та про інноваційні інструменти оцінювання та підвищення рівня прозорості бюджетного процесу та фінансового управління в громадах.

ознайомчий семінар Ланівці_13Також в рамках цього компоненту кожна громада за допомогою  Методології оцінки прозорості місцевих бюджетів навчиться оцінювати рівень прозорості власного бюджетного процесу, розробить “бюджет для громадян” – інноваційний формат пояснення “простою мовою” складних бюджетних питань для мешканців та проведе інформаційно-просвітницьку кампанію.

В рамках компоненту «Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах» будуть також проведені тренінги для представників громад, але вже щодо впровадження антикорупційних інструментів.

Також учасники тренінгів розроблять план впровадження мінімум двох антикорупційних інструментів в своїй громаді: Антикорупційної програми та ще одного додаткового інструменту на вибір.

ознайомчий семінар Ланівці _11Наприкінці проекту буде організований форум з обміну успішним досвідом та добрими практиками між учасниками проекту, під час якого будуть представлені його досягнення, відзначено найпрозоріші громади, проведено обговорення основних проблем і шляхів їх подолання, а також визначено подальшу стратегію впровадження.

По завершенні зустрічі Микола Орлов ще поспілкувався окремо із міським головою, керівником фінвідділу та юристом ОМС.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...