Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Громадськість сказала ТАК сучасним спортивним спорудам Здолбунівщини.

Громадська організація «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» провела громадські слухання щодо інтересу здолбунівчан до сучасних спортивних споруд. Актуальність цих слухань була зумовлена пропозицією підприємця С.Середюка. Він виступив із ініціативою побудувати у місті сучасну спортивну футбольну академію для дітей. І готовий це зробити за свої кошти. Т.то реальний інвестор в капітальний об’єкт спортивної, соціальної (неприбуткової) сфери.

запитання інколи примушували задуматись усіх

Здавалося би влада району і міста мала би радіти з цього приводу і всіляко «обхажувати» інвестора, та так до потенційних інвесторів ставляться багато де, але тільки не у нас. Не отримавши достатньої підтримки, інвестор через ініціативну групу звернувся з проханням провести громадське обговорення цього питання, щоб почути і думку громади і донести своє бачення розвитку футболу у місті. Зустріч відбулась у дуже активному режимі. Прийшло півсотні небайдужих людей. В залі були голова райради В.Тимощук, депутат облради О.Андріюк, депутати районної та міської рад, керівники спортивних товариств і клубів. На жаль не було керівника ДЮСШ, уповноваженого представника міської ради та РДА. Жвава дискусія розгорнулась навколо двох питань. Перше – учасники зборів регулярно пробували «підказати» потенційному інвестору, куди потрібно вкласти ЙОГО кошти. Це і в розвиток існуючої ДЮСШ в т.ч і не на футбол і на ремонт спортивних майданчиків і залів. Люди говорили про те, що болить їм  і їх дітям, які ходять до різних спортивних секцій. І лише після майже години дебатів вдалося повернути дискусію в русло

дискусія була жвавою

обговорення власне Чи потрібне місто те, ЩО хоче збудувати інвестор. Когось заспокоїло те, що мова не йде про майданчик на вул. Яворницького, хтось задовольнився тим, що не будуть зруйновані великі футбольні поля, а хтось висловив і реальні цікаві пропозиції. Вони стосувались розробки і презентації бізнес-плану комплексу, правил і умов занять в академії, співпраці існуючих футбольних секцій на новоутвореної. Запитань і відповідей цього дня вистачало. Майже всю зустріч провели на ногах як ведучий заходу, Микола Орлов, так і представник ініціативної групи, Олег Панасик, та власне і сам Станіслав Середюк. Але, як це не часто буває, те що розпочалося із тривоги і дещо агресії, закінчилось якщо не абсолютним то достатнім порозумінням у залі. Голосування за проект резолюції зборів громади із обговорення Потрібні чи ні сучасні спортивні споруди Здолбунову показало – жоден голос не був відданий проти! Громада сказала «Сучасні спортивні споруди потрібні нашому місту»! Тепер резолюція зборів буде доведена до відома влади і будемо очікувати на її реакцію. На моїй пам’яті, за останній час, це перші свідомі громадські обговорення ініціативи інвестора щодо вкладення коштів у інфраструктуру Здолбунова. Це вже деякі ознаки європейськості. Залишилось почути відповідь влади.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...