Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Діловий стиль одягу менеджера

vyshyvanka

вишиванка у поєднанні із костюмом, фото narodna.pravda.com.ua

Вибір одягу – особиста справа кожної людини. Але є обставини, які диктують нам деякі обмеження, пов’язані із характером роботи. Багато хто помилково вважає , що пошук ділового одягу / компонування ділового гардеробу – справа нудна і передбачає малий елемент творчості та польоту фантазії. Костюм так костюм, джинси так джинси. Принаймні багато чоловіків розмірковують саме так.

Насправді підбір одягу для роботи зовсім не такий складний Головне, слід пам’ятати, що ваш вибір не може базуватися тільки на вашому власному смаку та вподобанні.

Ваше рішення щодо того чи іншого елемента гардероба насамперед має базуватися на таких ключових моментах:
• Ваш одяг повинен \ ” вписуватися \ ” в робочу атмосферу місця вашої роботи
• Ваш одяг повинен відповідати очікуванням і уявленням про нього осіб , які з вами працюють (начальство, колеги, клієнти, ділові партнери )

Очевидно, що багато в чому ваш вибір залежить від конкретних обставин Але певні закономірності, що стосуються ділового одягу, незмінні:
• Люди завжди оцінюють вас по одягу, який є основним елементом у створенні вдалого позитивного першого враження і важливим елементом у подальшій його підтримці
• Вибір наряду, що відповідає одягу, прийнятому на місці вашої роботи, але одночасно є дещо більш стильним, надає вам перевагу, незалежно від того, де саме ви працюєте.

Сучасну ділову людини в питаннях одягу можна порівняти з хамелеоном. Те, що ви одягаєте на роботу в певний день, залежить від того, що ви робите в цей день (якими є саме ваші сьогоднішні плани). Якщо і не маєте ніяких спеціальних планів і цілий день будете працювати в офісі, ви можете вибрати менш формальний одяг, наприклад, відмовитися від краватки, якщо ж у вас запланована зустріч з діловим партнером, клієнтом, який ( ви впевнені ) буде з краваткою, ви, зрозуміло, теж одягнете її. Але можна і модернізувати свій класичний стиль. Наприклад, купити вишиванку під піджак. Тоді відпаде потреба у краватці, стиль ділового одягу буде дотримано і шиї дихати вільніше:)

Що ж стосується спеціальних, особливих ситуацій: якщо ви представляєте свій проект раді директорів фірми / компанії , ваша зовнішність повинна відображати таку ж увагу до деталей, як і ваша презентація. З іншого боку, якщо ви на зустрічі на будівництві з інженером, який носить джинси і сережку у вусі, ви відмовитеся від офіційного костюма з краваткою, тому що в іншому випадку такий вибір може створити небажаний психологічній бар’єр між вами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...