Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Байковецька громада напрацювала цікаве колегіальне рішення

зустріч у Байківцях (7)І стосується воно ситуації з потенційним конфліктом інтересів між двома близькими особами. Для врегулювання цього була створена і відповідна комісія і виписано цілий Порядок запобігання і врегулювання конфлікту інтересів для працівників ОМС і депутатів. А здавалось би ще два роки тому можна було все це зробити, якби в ОТГ була добра воля приймати і дотримуватись прийнятого. та час сам диктує умови і необхідність до якої дійшла черга і в цій громаді. Рішення, до речі цікаве, нестандартне, фактично сесійно визначено порядок дій для безпосереднього керівника близької особи, щоправда формулювання ДО, а не точний відсоток, наприклад премії, ще залишають простір для дій на власний розсуд.

Була предметна розмова із юристом, секретарем ради, які дуже вболівають за свою справу і готові до предметної дискусії. На задані запитання, отримали від експерта Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” Миколи Орлова, письмове роз’яснення.зустріч у Байківцях (6)зустріч у Байківцях (1)

А ширша частина зустрічі відбулася ще і за участі першого заступника сільського голови, працівників економічного блоку ради. Учасники дізналися про новий етап проекту – оцінку бюджетної прозорості, а також обговорили форму і вигляд нового бюджету для громадян, який буде розроблятися в громаді на цей рік. Вже є перша концепція БдГ.документи Байківці (1) документи Байківці (2)

Приємно, що в громаді з’явилася значно більша чисельність фахівців ОТГ, які активно долучилися до участі у проекті “Доброчесні громади”, є переосмислення минулорічного досвіду співпраці, а значить є надія на результативну роботу у цьому році!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...