Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Запорізькі мотиви бюджетної прозорості

тренінг у Запоріжжі (4)Як повідомляють організатори заходу – Transparency International Ukraine:

Відкриємо секрет, що найактивніші учасники навчальних семінарів з прозорості міст отримують у подарунок футболки #TransparentCities. А учасники заходу у Запоріжжі як бонус мають ще й чудові фотографії.

Ми вдячні за активну позицію, запал та натхнення всім, хто відвідав семінари у Запоріжжі й дізнався про підвищення прозорості бюджетів, освіти, закупівель, комунальної, земельної, житлової сфер від наших тренерів Mykola OrlovОлександр СолонтайMykhailo NevdakhaDima Yakymchuk.

У вересні відбудеться заключний семінар із низки регіональних заходів, передбачених проектом. Він пройде у Львові. Ви ще маєте можливість на нього потрапити.

Долучайтеся до події у Фейсбуці Як підвищити прозорість міст: семінар у Львові та реєструйтеся за посиланням http://bit.ly/2vwGLVGтренінг у Запоріжжі (6)

Ось, що коментує про цей захід тренер проекту Микола Орлов:

Кожне місто відрізняється від попереднього, бо в заході приймають участь щоразу інші люди. Чим вразила запорізька подія? Активністю представників влади, вони задавали і найбільше індивідуальних запитань після тренінгу. Взагалі тема приватних запитань для мене є індикатором довіри до тренера, водночас тематика запитань свідчить мені про те, що ОМС і громадянське суспільство у Запоріжжі та навколо цього міста ще не зовсім бачать партнерів одне в одному. Але добре, що люди шукають відповіді на свої запитання:

  • Як убезпечити міську раду від недобросовісних учасників на Прозорро?
  • Чому ЗМІ не хочуть безкоштовно друкувати повідомлення від міської ради?
  • Якщо частина розпорядників коштів обслуговує централізована бухгалтерія, то не всі наші структури можуть мати кабінети для оприлюднення даних на відповідному сайті відкритих даних і нам закидають не дотримання законодавства, хоча ми в цьому бачимо технічне непорозуміння, адже всі платежі робляться і в Казначействі це видно

Приємно, що вдається виходити за шаблони повсякденності і мислити категоріями перспектив для міста на роки від відкритості і прозорості бюджетного процесу та участі в ньому пересічних мешканців.тренінг у Запоріжжі (1) тренінг у Запоріжжі (2) тренінг у Запоріжжі (3)

ENGLISH

We’ll unveil a secret that the most active participants of educational seminars on city transparency will receive #TransparentCities T-shirts as a gift. The participants of the event in Zaporizhia also have wonderful pictures as a bonus.

We are thankful for active stance, passion and inspiration to everyone who attended the seminars in Zaporizhia and learned about increasing the transparency of budgets, education, procurement, municipal, land management and housing areas from our coaches Mykola Orlov, Oleksandr Solontai, Mykhailo Nevdakha, Dima Yakymchuk.

The final seminar summing up a number of regional events included in the project will take place in Lviv in September. You still have a chance to participate.

Join the Facebook event and register at http://bit.ly/2vwGLVG

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...