Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Тепер оптимізацію вашого перебування в Інтернеті можна зробити українськими інструментаріями

xammer

У вас є сайт але він довго «розкачується» і відвідувачі не вишукуються в чергу до вашого віртуального офісу? Ви витрачаєте час, зусилля і ресурси але він все одно розчиняється у безмежних просторах російськомовного інтернету? Ось саме для економії всіх цих ресурсів і наведення «берегів» для вашого сайту, порталу, інтернет-магазину, російсько-українська група фахівців створила нову систему.

Seohammer.com.ua – яка об’єднала прагнення українського адміністратора-оптимізатора просувати свої сайти за допомогою онлайн сервісів. Головною особливістю цього проекту є те, що він адаптований для просування сайтів саме українського походження з урахуванням реалій та особливостей національного інтернету. Під цим мається на увазі не тільки українізований локальний інтерфейс, а повний арсенал алгоритмів автоматичного відбору донорів, які орієнтовані на найпопулярнішу в Україні пошукову систему – Google. Крім того, придбання посилань відбувається на українських сайтах, кількість яких постійно збільшується. Саме це і є тими «берегами» які звужують напрямок дій, концентрують зусилля на українському сегменті Інтернету.

Іншими словами, оптимізатор підлаштовується під пошукову систему не шляхом проб і помилок, а за допомогою сервісу, який може миттєво вловлювати зміни в способах ранжування пошукачів і підносити їм якісний матеріал, який не застрягне в алгоритмах фільтрації. Унікальною послугою є те, що посилання ранжуються автоматично відразу за трьома напрямками оптимізації: SEO, трафік, SMM.
Важливим позитивним моментом у взаєминах між клієнтами і SeoHammer з фінансової точки зору стало відображення грошових розрахунків у гривні. За бажанням замовника є можливість оформити співпрацю документально з наданням бухгалтерської документації, необхідної для податкових органів.

На честь свого створення, SeoHammer пропонує всім своїм новим клієнтам «Вітальний бонус» за яким кожен хто зареєструється у системі отримає на свій рахунок бонус еквівалентний 10 дол.США. Варто спробувати.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...