Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Молоді фахівці Микулинецької ОТГ “зробили погоду” в центрі селища

Микулинецька інфокампанія (8)Центр селища Микулинці тимчасово перетворився на публічну велику сцену, де кожен бажаючий міг ознайомитися із запланованим на цей рік у селищному бюджеті та подати свої пропозиції до кошторису 2019. Від селищної ради першу скрипку, на перший погляд несподіванно, а насправді абсолютно очікувано, грали молоді виконавці – фахівці з бюджету, системний адміністратор. До намету підходили і головний бухгалтер ради і заступник селищного голови проте це знали лише ті, хто їх знавJ

До цієї зустрічі також долучились експерти партнерства «За прозорі бюджети» в рамках проекту «Доброчесні громади» за підтримки програми DOBRE Микола Орлов та Марія Орлова, які допомагали протягом року у створенні даного інформаційно – аналітичного  продукту “Бюджет для громадян 2018” та допомагали впроваджувати інструменти доброчесності в громаді.

Микулинецька інфокампанія (13)Досить цікаві були пропозиції від мешканців громади, як от “Розвиток туристичної привабливості у громаді”,“Ярмарок для торгівлі власно вирощеної продукції”, “Відкритий простір, так звану зону творчості для молоді”. Протягом заходу було зібрано 36 анкет в яких 52 пропозицій до бюджету на 2019 рік.

Незважаючи на складнощі підготовки до цього заходу зі сторони селищної ради, завдяки зусиллям внутрішньомотивованих молодих фахівців ради та керівника місцевого КП, співпраця стала більш результативною, що і засвідчили результати проведеної інформаційної кампанії.

Микулинецька інфокампанія (9)Проект «Доброчесні громади» реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...