Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Коли потрібен адвокат: аутсорсинг чи найманий працівник?

kak-poluchit-nedoroguyu-ili-besplatnuyuНам поки що видається дивним, коли в американських фільмах ми бачимо сімейних юристів та лікарів і переносимо це все на реалії наших амбулаторій та адвокатських практик, проте життя з кожним днем стає все швидкоплиннішим і самому розібратись в усіх тонкощах, а особливо юридичних, не видається вже можливим. Хіба що ви самі юрист :)

На відміну від фізичних осіб, ФОПів без найманих осіб, яким допомога юриста необхідна від рідше, скоріше від випадку до випадку, юридичне обслуговування підприємств, підприємців середньої руки і вище  має вестися безперервно, щоб не упустити якоїсь важливої деталі чи навіть дрібниці. Діяльність будь-якої організації, будь-то державна установа чи приватна фірма, завжди пов’язана з укладанням різних угод, наймом працівників, спорами у суді чи у досудовому порядку, відписками від контролюючих органів.

Керівники постійно знаходяться в орбіті з питаннями в сфері цивільного, трудового, податкового господарського, права, необхідністю правильного оформлення різних документів і правових відносин з державними органами, клієнтами, партнерами по бізнесу, а так само безліччю інших питань, що потребують юридичних знань. Наявність юриста відіграє важливу роль на будь-якому підприємстві.

Є багато випадків, коли подібні функції пробують виконувати сам керівник, чи бухгалтер, інколи допомагають консультації державних органів, чи знайомих юристів. Але коли таких звернень багато і витрачається часу значно більше на ті речі, які кваліфікований юрист зробив би у рази швидше, то варто задуматись над цим.

Є два варіанта, і це добре що є варіанти, як знайти юриста. Перший – запропонувати штатну роботу. Другий – укласти договір на обслуговування. І навіть цей варіант можна ще поділити: уклавши угоду або з приватним підприємцем, що надає юридичні послуги, або з консалтинговою чи юридичною фірмою, конторою Legalaid.

Переваги у кожного із варіантів є.

Штатний юрист зможе виконувати багато роботи за сталу винагороду – мабуть це найбільший плюс. Штатний юрист- це корпоративні правила і трудова дисципліна, постійна доступність.

Найманий юрист – це визначений обсяг робіт за більший гонорар. Юридична контора – це теж не дуже дешево, але якщо ви користуєтесь аутсорсингом, т.то перекладаєте свої юридичні клопоти на підрядника, то ви їх справді перекладаєте зі своєї голови на іншу. А спокій, гарантований і обумовлений в угоді – того вартує.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...