Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Бланк заяви на спрощену систему у 2012 році

Ось і наступив новий 2012 рік. Вступив в силу оновлений Податковий кодекс України та підприємці та підприємства отримали нову спрощену систему оподаткування обліку та звітності. Із прийняттям змін до Податкового кодексу, активізувалася робота у міністерствах та відомствах, які почали розробляти підзаконні акти, що регулюють ті чи інші питання.

Ось і Міністерство фінансів України перед самим новим роком розробило нормативні акти, які з нетерпінням чекають підприємства та підприємці, які з нового 2012 року вирішили перейти на спрощену систему оподаткування. Чекають їх і всі нинішні платники єдиного податку, оскільки їм, для того щоб залишитися на спрощеній системі оподаткування, також доведеться подавати заяви.

30 грудня у Офіційному віснику України опубліковано три Накази Міністерства фінансів України, якими тепер будуть користуватися всі спрощенці:

Наказ №1675 від 20.12.2011 «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».

Наказ №1688 від 21.12.2011 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку»

Наказ №1637 від 15.12.2011 «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення»

Звичайно, на даний момент, всіх цікавить бланк заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та порядок її подання. Тому, трохи докладніше, зупинимося на Наказі №1675 від 20.12.2011.

Кого цікавить тільки бланк заяви, то качаємо його тут. Кого цікавить інша інформація, прошу читати далі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...