Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Шумська активність

на пікнікуВізит до Шумської ОТГ був присвячений моніторингу використання антикорупційних інструментів прийнятих в громаді та питанням розробки бюджету для громадян і проведенню повторної оцінки бюджетної прозорості. Громада успішно приймає участь  у проекті «Доброчесні громади», що реалізується громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зустріч почалася  на відкритому громадському просторі «Арт-вулик» де відбувався Пікнік можливостей «На здибанку з ідеями».
Учасники заходу змогли поспілкуватися з міським головою Володимиром Плетюком та дізнатися деталі співпраці Шумської громади із програмою DOBRE. Консультант громади Микола Орлов на зустрічі закликав всіх активно знайомитися із можливостями подачі пропозицій до бюджету, продукувати ідеї розвитку громади, переходити із розряду просто «маю ідею» до «знаю як її реалізувати».

Офісна частина зустрічі визначила стан розробки Бюджет для громадян, адже саме цей продукт минулоріч приніс бюджетний Оскар для громади, стан оцінки бюджетної прозорості. Обидві позиції виконані вчасно.

зустріч у Шумьску (8)Більше питань було до юридичної служби ОМС. Прийняті в громаді Антикорупційна програма, Порядок створення Наглядових рад КП, Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів за словами юристки ОМС працюють проте бракувало підтвердження цього в протоколах рішень сесії, розпоряджень міського голови. Водночас було отримано завірення у тому, що всі необхідні документи і самоаналіз виконання рішень будуть найближчим чином надані. Оскільки на носі була ще і сесія міської ради, то збивати з робочого ритму спеціалістів ради сенсу не було. Експерт висловив переконання, що одна із передових ОТГ в частині прагнення змін, і в частині впровадження рішень доброчесного характеру продемонструють свої найкращі якості. Тим більше, що міських голова провів спеціальну нараду із керівниками відділів і детально розібрав усі питання, які стоять на порядку денному у громаді в рамках вказаного проекту.

З прийнятими АІ можна ознайомитися тут: https://shumska-gromada.gov.ua/zapobigannya-proyavam-korupcii-15-32-19-29-11-2018/

Хороша ініціатива:

вимагай чек

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ще не оцінили)
Loading...